13 Ekim 2016 #6680761

Sürat Kargo Kayıp Kargo!

21.09.2016 tarihinde Sürat Kargo Raman Acentesi aracılığı ile içinde çok sayıda ev eşyası ve kıyafet bulunan 90 desi büyüklüğünde yaklaşık 50 kg ağırlığında bir kargo paketi teslim ettim. Büyük bir paket olduğundan daha uygun fiyatlı gönderilebilmesi için şube çalışanı arkadaş gönderici adı olarak şube ile ilişkili bir firma adıyla gönderim yapacağını söyledi. Başıma geleceklerden habersiz tamam dedim. İçerisinde yaklaşık 3000 TL değerinde eşya bulunan ve kaybolması eşyanın doğasına aykırı olan koca paketi kayıp ettiler. Her seferinde firmayı ben arıyorum. Soruşturduklarını ifade ediyorlar ama soruşturulsa çoktan çıkardı ufak bir paket değil en nihayetinde. Açıkçası kötü niyetli çalışanlar tarafından kargomun çalınması dışında bir şey gelmiyor aklıma.

Can 146 Okunma

Cevaplar

  • Can09 Kasım 2016

    Aradan geçen süreye rağmen açılan dosyanın genel merkeze dahi ulaştırılmadığını öğreniyorum. Bir önceki aramamda dosyanın komisyonda olduğu söylenmişti. Müşteri İlişkileri çelişkili ifadeler veriyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bir sorun yaşayan herkesin hiç uğraşmadan yasal yollara başvurmasını tavsiye ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Ekim 2016

    Sayın Can G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön