Toplam çözüm sayısı
..
Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
1 Destekçi

Yeni karşılaştırma

ile

Sürat Kargo Kayıp Durumunda Hatasını Layıkıyla Üstlenmiyor!

437görüntüleme
Nursel
Nursel 29 Nisan 23:04

Sürat Kargo ile Dolap uygulaması ® üzerinden sattığım 2. El kitabım, kargo sürecinde kaybedildi. Süreci sabırla takip ettim. 65 TL'ye sattığım kitabı dolap uygulaması ekran görüntüleri, sipariş numarası ve karşı tarafa yaptığım para iadesi dekontunu kendileriyle paylaşmama rağmen, fatura olmadığını beyan ederek yarı fiyatında ödeme çıkardılar. Kabul etmedim. 2. El üründe nasıl fatura beyan edecektim?  

Kaldı ki ben anneme reçel de göndermiş olabilirim, ne yani üstünü mü kapatalım hatanızın. Üstelik madem müşterinize güvenmiyorsunuz, o zaman yarı fiyatında ödeme nasıl çıkartıyorsunuz. 10 lira çıkartsaydınız. Bu bile süreci zora sokma için kasıtlı olarak yaptığınızın ispatıdır. Kaldı ki siz kargo gönderirken fatura mı talep ediyorsunuz ki, benden fatura istiyorsunuz? Onu da geçtim madem süreci çirkinleştiriyorsunuz, ben de çirkinleşeyim ve şöyle diyeyim o zaman, art niyetli personeliniz açsın kargoları ise yararları kayıp gösterin, yarı fiyatını iade edin müşterinize, siz de ederinde elden çıkartın kazanç sağlayın. Çok çirkin değil mi? Bana yaşattığınız da en az bunun kadar çirkin! Ben ürünü ne kadara sattığımı ispat edebiliyorum, siz o kargonun başına ne geldiğini ispat edebiliyor musunuz? Hatanızın sorumluluğunu layıkıyla üstlenmenizi umut ediyorum yine de!

Gelişme
Gelişme

30 Nisan 21:35

Sürat Kargo, dolap uygulaması üzerinden gönderdiğim kitabı, kaybetti ve bedel olarak yarı fiyatında ödeme çıkardı. #süratliyiz diyorsunuz ya koca bir balonsunuz! Bir b** değilsiniz! Çözüm merkezinden diye bir bayan aradı ve sözde dolap uygulamasıyla anlaşmaları 2. Ellerde kayıp durumunda yarı fiyatını karşılama üzerine olduğunu, anlaşmalarının böyle olduğunu beyan etti, dolap uygulaması ise böyle bir anlaşmalarının olmadığını söylüyor. Balon derken ne demek istediğimi anlarsınız artık. Çözüm merkezi diye yönlendirdiğiniz birim yalan beyanlarla sikayetcilerini sindirmeye çalışıyor. Buradan yazıyorum "yemedik, yemeyecegiz! ".

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo30 Nisan 08:06

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Sürat Kargo’yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Çözüm Merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle Sürat’li bir şekilde irtibata geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet , bilgi , öneri , görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri Deneyimi Müdürlüğü #Süratliyiz

Nursel
Nursel30 Nisan 21:31

#süratliyiz diyorsunuz ya koca bir balonsunuz! Bir b** değilsiniz! Çözüm merkezinden diye bir bayan aradı ve sözde dolap uygulamasıyla anlaşmaları 2. Ellerde kayıp durumunda yarı fiyatını karşılama üzerine olduğunu, anlaşmalarının böyle olduğunu beyan etti, dolap uygulaması ise böyle bir anlaşmalarının olmadığını söylüyor. Balon derken ne demek istediğimi anlarsınız artık. Çözüm merkezi diye yönlendirdiğiniz birim yalan beyanlarla sikayetcilerini sindirmeye çalışıyor. Buradan yazıyorum "yemedik, yemeyecegiz! ".

 • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Şikayetvar'ı ziyaret amacınız nedir?

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 9 saat önce

Sürat Kargo çalışanı geldim diye aradı. Komşuma bırakmasını rica ettim. "İnsin aşağıya alsın, benim zamanım yok kimseyle uğraşamam. Girişe bırakayım, olmadı yangın tüpünün oraya bırakayım" gibi şeyler söyledi. Komşumun orada olduğunu kendisinden teslim alacağını, bana karşı bağırarak konuşmamasını s...

profile
 • 0görüntüleme
 • 13 saat önce

Trendyol'dan aldığım ekte Group firmasına ait cam kavanozlar kırık geldi. Asla irtibat yok! Kesinlikle Sürat Kargo ile de çalışılmaz. Bana gelen ürünleri paketlenmiş fakat nasıl bir atılma yapıldıysa. Kırılmış kim zarar karşılama peşine düşecek kimse! Paranızın gittiği ile kalıyorsunuz.

profile
 • 0görüntüleme
 • 15 saat önce

850 numaradan aramışlar evde olmama rağmen geldik teslim almadınız diye mesaj atıp şubeden teslim alın diyorlar. Küçük bebeği olan anneler nasıl gidip alacak bir zile basmak bu kadar mı zor. Adres orada yazıyor kaçıncı kat olduğu da yazıyor bas zile işte bu kadar mı zor.

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Sürat Kargo'nun getirmiş olduğu ürün sanki bakkaldan ekmek sigara siparişi vermiştim gibi paketsiz kolisiz streç naylon çekilmiş halde geldi yine bir saçma yaptınız bu şekilde ürünü nasıl kabul ediyorsunuz nasıl taşıyorsunuz ben şu an desem ürün içinde yok ne yapacaksınız.

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Ben böyle sorumsuz bir kargo bir firması daha görmedim,kaç kere kurye çağırdım ufak bebeğim var çıkamıyorum ne gelen var ne giden arayan bile yok bu nasıl sorumsuzluk anlamadım,Batıkent Turgut Özal bölgesinde oturuyorum bu taraftaki en kötü kargo.

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Kargo çalışanların özellikle bu kadar kaba olmasını isteseniz ancak bu kadar olur bir kargoyu kafama atmadığı kaldı çalışanın bu ne saygısızlık kargo geldi alt kapıyı açtım adımı söyledi kargo dedi bende hızlıca üstüme hırka aldım bekletmemek için zaten 2. Kat ayrıca ben kargo parası ödüyorsam eğer ...

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Bıktım bu Sürat Kargo'dan. Her seferinde hallettik denip aynı sıkıntı pandemi döneminde yapılan ise bak ilçeye nasıl gelmez böyle mantıksız iş mi olur. Eğer çıkarsa da iptal ettireceğim. Isparta şube.

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

2020 yılının 5. Ayında gönderdiğim fakat sizin kaybettiğiniz kargomun ödemesini halen alamadım şube beni oyalıyor bu nasıl iş 1 yıl geçti. Şubeyi arıyorum bugün yarın bugün yarın diye diye koca 1 yılı bitirdiniz ayıptır yaptığınız artık ücretimin hemen ödenmesini talep ediyorum

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Sürat Kargo Trendyol üzerinden almış olduğum ürünü yanlış adrese teslim etti ve hiçbir bilgilendirme yapmadı gidip sorduğumda ise biz ürünü adrese teslim ettik denildi. Ben yanlış adrese teslim ettiniz dediğimde ise sert bir üslupla bana adres orası yazılmış denildi. Hem yanlış adrese teslim ediyorl...

profile
 • 0görüntüleme
 • 1 gün önce

Merhaba ben Sürat Kargo temsilcilerinden şikayetçiyim. Adrese gelmiyorlar adrese gelmeden aranıyorum kargoyu teslim alacak arkadaşı bekleyemeyiz yol kenarındayız diye söyleniyor. Ben böyle saçmalık görmedim. Teslimat adresine yakin bir güzergâhtayım oradan yola çıkıp almak istedim. Yok şubeye gelin ...