27 Şubat 2013 #1657135

Sürat Kargo Kaybolan Kargo Tazmini!

06. 11. 2012 tarihinde Sürat Kargo Balıkesir sb takip nosu : 464033 olan faturalı bir paket yolladık. 4 aydan beri paketimiz ortada yok. Gerekli olan tüm evrakları vermemize rağmen zararımız halen karşılanmadı. Bir de üstüne üstlük 843. 00 tl faturalı malımıza karşılık heyetten dalga geçer gibi 400. 00 tl ödenebilir diye şubeye mail yolluyorlar.


Neye göre belirleniyorsa artık. Biz ya fatura tutarımızın verilmesini yada paketimizin bulunmasını talep ettik fakat halen bir cevap veremediler. Her hafta kargolarla çalışıyoruz ticaret gereği böyle bir şey görmedik. Paketiniz kayboldu diyorlar fakat sonrası yok. Bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz paketimizin akıbeti için?

Mustafa 169 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa04 Mart 2013

    4 ay önce kaybolan paketimi hala bulamadılar. Ne fatura tutarım ödeniyor nede paketimi buluyorlar. Bunlar HİZMET (bu hizmetide bilen biliyordur) için kurulmuş bir firma güya bu işi yapamıyacaksanız insanlardan emanet almayın. Kimi aradıysam aynı şeyi söylüyor. 843. 00 lira faturası olan paketime karşılık 400. 00 lira meblağ teklif ediyorlar. Ne tutarsa hesabı herhalde. Nasıl bir zihniyet anlayamadım. Ve işin tuhaf yanı yetkili hiç kimse yok. Herkes topu başkasına atıyor. Şimdi yine arıyacaklar gerekli takip yapılıp bilgi verilecektir denilecek fakat yine bi sonuç çıkmayacak. Bakalım hayırlısı...Rabbime havale ediyorum bunları. Rabbim nasıl biliyorsa öyle yapsın ...

  • Mustafa27 Şubat 2013

    Görüşme dedikleri müşteri hizmetleri aradı yine aynı şekilde 4 aydır dedikleri gibi gerekli işlemler yapılıp size bilgi verilecektir dendi fakat yine arayıp bilgi veren olmadı.Böyle ticaret ahlakı olamaz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön