sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Kasıtlı Teslimat Yapılmıyor

Ercan Ercan14 Nisan 2020 11:15

Nisan ayın içinde 3 kargom vardı ve bu kargolardan 1 tanesi Bahçeşehir şubesi tarafından teslim edildi, ama diğer 2 kargom Kayaşehir şubesine gelmiş ve kasıtlı olarak teslimat yapılmıyor... Onların bölgesi dışındaysam eğer kargom neden orada bu benim sorunum değil ki dağıtım ağı Sürat Kargo'nun sorumluluğunda değil mi... Özet olarak Sürat Kargo Kayaşehir şubesi kargolarımı teslim etmeden 1 hafta bekletip geri iade ediyor ve bu konuda çok mağdurum... Bana hiçbir telefonla ulaşım olmadı... Şube telefonları çalsa da açan yok ya da hep meşgul de... Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum şu an diğer müşterilerimizle ilgileniyoruz diye 9 dakika telefonda bekleyip hat düşüyor.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Ercan 16 Nisan 2020 13:40

Öncelikle Müşteri Hizmetleri numaranız Cevap Vermiyor? ( 1 ) Şubeniz Zaten her zaman Telefon Meşgul Çünkü Cevap Veremiyorlar. (2) Kayaşehir Şubenize 2 gündür 15 km Gidiş 15 Dönüş yol Yapıyorum Kargom Şubede Ama Bulamıyorlar... (3) Kapıda her zaman 20 kişi kuyruk İçer de 15 Günlük kargolar Var ve içeride samanlıkta İğne ararlarmış gibi Mal arıyorlar... (4) Şubede 1 tane Çalışan var ve operasyondan 1 takviye Gelmiş o Zaten hayattından bezmiş ne yaptığını Bilmiyor... Bu Şubenin Müdürü nerede siz Nasıl kurumsal Firmasınız... Verdiğiniz Hizmet bu Mu benim Kargomu siz Dağıtıma Çıkarmadan Nasıl İade oluşturursunuz?

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 14 Nisan 2020 11:24

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler