11 Kasım 2015 #4170636

Sürat Kargo Kargoyu Benim Gidip Almamı Bekliyor!

N11.com sitesinden satın almış olduğum ürünüm satıcı tarafından 06.11.2015 tarihinde 17:06:33'de teslim edilmiş olmasına rağmen bugün 11.11.2015 saat 16:26'da halen Sürat Kargo Lara Şubesi tarafından teslim edilmiş değil.


Şubeyi Pazartesi ve bugün aradım yoğunluktan teslim edemiyoruz diyorlar. Şube ile evim arasında maksimum 1 km mesafe var. Bu şube her seferinde uyanıklık yapıp aynı şeyi yaparak benim gidip teslim almamı bekliyor. Halbuki kargom adres teslim. Bu sayede dağıtımdan kar etmeyi hedefliyor.

Tc 51 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Kasım 2015

    Sayın TC Melik Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön