20 Mayıs 2016

Sürat Kargo Kargonun Getirilmemesi!

N11 sitesinden lumbarjack terlik satın aldım. 1 gün sonra Sürat Kargo'ya verilip kargolandı. 2. gün sabah saat 08:00'da Kartal Atalar şubesine geldi. Arayıp şube ile görüştüm gün içinde teslimat yapılamayacağını yarın yapabileceklerini söylediler ama ertesi gün gelmedi. Sonraki gün derken tam 4 gündür gelmiyor. Arıyorum telefonu açmıyorlar. Kargo takip sitesinde iade edilecek yazıyor. Sürat Kargo çağrı merkezi ile görüştüm. Adres yanlış yazılmış teslimat yapılamamış. Bu 1. hataları. Sonrasında N11 çağrı merkezi ile görüştüm adresin firma tarafından doğru verildiği ama kargo şubesinin faturayı yanlış adrese kestiğini tespit ettiler. Tekrar Sürat Kargo çağrı merkezi ile görüştüm adresi düzelttiler. Gün içinde döneceklerini söylediler. Aradan 1 saat geçtikten sonra Atalar şubesini aradım ve sonunda ulaşabildim. Bugün olduğum adrese teslimat yapılmıyormuş pazartesi gelecekmiş bu nasıl hizmet?

İsmail 54 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı23 Mayıs 2016

    Şubeleriniz değil ama çağrı merkezleriniz deki çalışanlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  • İsmail21 Mayıs 2016

    Kargom hala gelmedi. Görüşmediğim kimse kalmadı. Atalar şubesi kargomu getirmemekte ısrar ediyor. Yardımcı olabilir misiniz?

  • Sürat Kargo Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Sayın , İsmail T., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön