28 Kasım 2015

Sürat Kargo Kargomun Teslim Edilmemesi!

25 Kasım'da verilen kargom için 27 Kasım 2015'te İncirli Bakırköy şubesine teslim edildiği ve adresime teslim edileceği mesajı gelmesi üzerine evde beklemeye başladım. Birkaç saat sonra şubeyi arayarak kaçta geleceğini sormak istedim ama yaklaşık 20 kez aramam rağmen telefon cevap vermediler.


Müşteri şikayet hatlarını aradığım da 45 dk'da onlar telefon bekletti ve bende başka bir menüden müşteri hizmetlerine bağlanmak istediğimde anında bağlandı. Şikayet hattınızı bile yönetmekten aciz bir firma olduğunuz buradan anlaşılıyor. Müşteri hizmetleri iç hatlardan arayınca şube ne hikmetse telefon açtı. Şubeleriniz bu kadar kötü insanlar yönetiyor demek ki.

Mehmet 112 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı24 Mayıs

    teşekkürler gecte olsa ogunu çok iyi hatirliyorum şube çalışanı kendi aracımla getirdim dedi

  • Sürat Kargo Temsilcisi28 Kasım 2015

    Sayın Mehmet Y., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön