Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Kargomun Bekletilmesinden Şikayetçiyim.

42
Sahra
Sahra 11 Ocak 18:23

22 Aralık günü verdiğim sipariş hala bana gelmedi. 28 Aralık'ta kargoya verilmesine rağmen hala bekliyorum. Müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum bu sorumsuzluk cidden canımı sıkmaya başladı artık. Neden gönderimi beklettiklerini anlayamıyorum. Nereden ulaşabilirim?

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo12 Ocak 08:56

Benzer Şikayetler

profile
140
1 hafta önce

Sürat Kargo Nun İnsanları Mağdur Etmesi

Trendyol aracılığı ile sipariş verdiğim ürünüm Sürat Kargo Alsancak şubesi ile gönderim yapılacaktı fakat adrese gelmeden iadeye yollandı kargo şirketini aradığımda adresin yanlış olduğunu yalanını söyledi. Aynı adresle sürekli olarak sipariş veriyorum ve bu siparişle aynı anda sipariş verdiğim fark...

Sürat Kargo Nun İnsanları Mağdur Etmesi
profile
337
27 Ocak

Sürat Kargo Ürünlerim Kolilerin İçinden Eksik Çıkıyor

Sürat Kargo ile yaptığım göndermelerde kolilerimin içi açılıp içerisinden ürün alınıyor. Kozmetik gönderimi yapıyorum ve hep eksik çıkıyor. Yeter artık. Lütfen telefon ile ulaşım sağlamakta zor yetkili kişiler bu olaya bir çözüm bulsun. İşlerini dürüst yapsınlar. Yeter.

Sürat Kargo Ürünlerim Kolilerin İçinden Eksik Çıkıyor
profile
Ece
92
03 Ocak

Sürat Kargo Paketim Kayboldu, 8 Gündür İzmir Şubede Görünüyor

Bambi ayakkabıdan verdiğim sipariş 8 gündür İzmir'de görünüyor. Bir hareket yok Sürat Kargo yetkilileri ile görüştüm kaybolmuştur dendi. Bu ne saçmalık ne zaman bulunacak veya bulunmayacaksa ücret iademi istiyorum. Hiçbir bilgi verilmiyor. Çoğu zaman arayınca ulaşılamıyor. Kesinlikle bir daha Sürat ...

profile
17
06 Aralık 2022

Sorumsuzlukta Zirve Yapan Sürat Kargo

9 Eylül 2022 de iade gönderisi olarak yolladığım kargom yerine ulaştırılmadı kargon kayboldu ücret iaden Sürat Kargo tarafından yapılacak dendi fakat oyalama taktikleri dışında hiçbir işlem yapılmadı insanları bu şekilde yanıltıp mağdur etmeye hakkınız yok.

Sorumsuzlukta Zirve Yapan Sürat Kargo
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .