19 Eylül
#12634495

Sürat Kargo Kargomu Teslim Etmiyor Bir Türlü!

17.09.2019 tarihinde Ankara yıldız şubesine gelen kargom 3 gündür teslim edilmedi. Sözüm ona 2 gün dağıtıma çıkarıldı ama teslim edilemedi notu düşmüşler bugün hiç hareket yok. Kargo takip detayının ekran görüntüsünü de ekliyorum. Şube telefonu açık bırakmış sürekli meşgul çalmakta. Telefon ile ulaşılmıyor. Ben de inat ediyorum gidip şubeden almıyorum. Çünkü kargom adrese teslim edilmeli.

Metin Metin 512 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Metin08 Ekim

  Sorunun kargo firmasının kendinden değil şube ile alakalı olduğunu düşünmekteyim. Genel müdürlükten 2 kez arandım arayan ilgililere teşekkürlerimi sunuyorum. Ancak şube ile ilgili sıkıntı giderilmediği sürece bu kargo ile sipariş vermeyi asla düşünmüyorum

 • Metin23 Eylül

  Sürat Kargo tüm şikayetlere sadece isim değiştirip aynı metni cevap olarak yazıyor. Sonrasında hiçbir hareket olmuyor. O kadar çok şikayet var ki bunlara geri dönüş sağlayıp cevap verecek ne cesaretleri ne yüzleri ne de zamanları yoktur eminim. Biri vatandaş Sürat Kargo derhal bütün şubelerini kapatmalı yazmış. Tüm kalbimle katılıyorum bende bu fikre. Beceremeyecekseniz yapmayın insanları da mağdur etmeyin 7 günde teslim edilmeyen kargo ne demek oluyor Allah aşkına.

 • Metin23 Eylül

  Kaç gündür bekliyorum ne kargom hala elime ulaştı ne de bana verdiğiniz cevapta olduğu gibi şikayetimle ilgilenildi. Bugün 6. İş günü ama hala ses seda yok. Getirin artık şu kargomu. Bir daha ne size kargo veririm ne de sizinle anlaşmalı olan bir satıcıdan ürün alırım asla.

 • Sürat Kargo Temsilcisi19 Eylül

  Sayın METIN A, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları