05 Mart 2016

Sürat Kargo Kargomu Kaybettiler.

23 şubat'ta yolladığım kargomu 4 mart'ta arayıp sorduğumda ' kaybettik kargonuzu 'diyorlar. Yani ben arayıp sormasam hiç arayıp bilgi de vermeyecekler. Bilgi vermedikleri gibi benim telefonlarımı görüp kasıtlı bir şekilde meşgule atıyorlar. Israrla aradığımda ise mesajla bana bir numara veriyorlar başlarından savıyorlar. İşin kötü tarafı o numarayı aradığımda da bana yine ilk aradığım numarayı veriyorlar. Böylece müşteriyi bezdirip kurtulma, başlarından atma çabasındalar. 'insanlık hali hanımefendi kargonuz kayboldu özür dileriz zararınız neyse karşılayacağız ' demeleri gerekirken, konuşurken bir de hem suçlu hem güçlü durumunda somurtup burun kıvırarak konuşuyorlar. İşin diğer garip tarafı 444'lü müşteri hizmetleri belki daha duyarlı belki daha ilgilidir diye düşünerek orayı da aradım. Onların da hiç kalır yanları yok. Arayacağız mutlaka dediler. Daha arayacaklar.

Merve 71 Okunma

Cevaplar

  • Merve24 Mart 2016

    23 Şubat'ta yolladığım kargom kayboldu. Ve kaybolan kargomun ücret iadesini yapacağız dedikleri halde kimse arayıp işlem yapmadı. Buraya şikayet yazdıktan sonra sözde aradılar zararınız neyse ödeyeceğiz dediler günlerdir bekliyorum hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı yapılmıyor. Sattığım ürün kayboldu ve onların sorumsuzluğu yüzünden zararlı çıktım. Lütfen en kısa zamanda iademin yapılmasını istiyorum. Daha ne kadar bekleyeceğim?

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın MERVE S, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön