22 Haziran 2015

Sürat Kargo Kargomu Getirmiyorlar.

Hayatımda gördüğüm en kötü kargo firması. 3 kargom var ve getirmiyorlar,benzin yakacaklar diye gelin alın diyorlar. Gerekli mevkilere elimden gelen şikayeti edeceğim.

Damla 112 Okunma

Cevaplar

  • Damla27 Haziran 2015

    Ben bu firmayı şikayet etmeye biltim arkadaş! Böyle adı böyle utanmaz çalışanları var ki... Hatırlarsanız geçen hafta yine şikayette bulunmuştum internetten hediyeli çekilişlere giriyorum ve sürekli kargolarla münakaşa halindeyim. Kazandığım internet sitesi kargomu Sürat Kargo ile yolladıklarını bildirdi. Hiç evden çıkmamıza rağmen sürat kargonun cevabı geldik evde yoktunuz bayiiye gelin alın? Aşmak zorunda mıyım kardeşim ben koca gün evdeyim niye yalan atıyosun? Benzinimi çalıyosun? Dağıtmak zor geliyor geldik yoktunuz deyip yalan atıyolar ramazan ayında insanı deli ediyorlar. Allahınızdan bulun... Her yerde herkese anlatıyorum bu çalışanların terbiyesizliğini! !

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Haziran 2015

    Sayın Damla K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön