Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi

Sürat Kargo Kargom Teslim Edilmiyor Şube Telefonu Açmıyor Çözüm Sunulmuyor

832görüntüleme
Murat
Murat 01 Aralık 2020 15:13

Bulunduğum ilçede Sürat Kargo şubesi yok. Bu yüzden siparişten önce Sürat Kargo canlı destek hattı ile yazıştım. Çarşamba günleri ilçeye mobil dağıtım yapıldığını öğrendim. Buna istinaden N11 üzerinden siparişimi verdim. Kargom Kastamonu şubesine 28 Kasım tarihinde ulaştı. 30 Kasım tarihinde kurye dağıtıma çıktığını kargo takip sayfasından öğrendim. Hatta 30 Kasım pazartesi olduğu için erken dağıtım olacak diye boş bir memnuniyet bile yaşadım:) Bugün 1 Aralık ve teslimattan haber yok. Çağrı merkezini aradım. Durumu anlattım. Bana şubeden teslim olacak dediler?! Çarşamba günü ilçe dağıtım günü demiştiniz daha önce dedim. Evet ama şubeden teslim diye girilmiş dediler?! Bunu bilmiyorum ama internet alışverişleri hep adrese teslim olur. Şaşırttılar beni :) ) ) Peki şubeye aktarın beni o halde dedim. Yapamayız dediler. Ben zaten 28 Kasımdan beri şubeye ulaşamıyorum. Telefona bakmıyorlar dedim. Bir şey yapamayız. Siz aramaya devam edin dediler?! Sözün özü tam bir çözümsüzlük ve iletişimsizlik hakim şu basit olaya. Altı üstü bir tane teslimat yapılacak. Altı üstü şube telefona bakacak. Altı üstü çağrı merkezi çözüm sunacak. Maalesef hiçbiri olmadı. Neyse ki görüşmemizi kayıt altına aldılar da İçim rahatladı! Teşekkürler Sürat Kargo! Harika hizmet sundunuz! Bu anlayışınızın devamını dilemiyorum. Size tavsiyem teslim edemeyeceğiniz paketi teslim alıp insanların vaktini almayın.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo01 Aralık 2020 15:20

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Murat
Murat01 Aralık 2020 18:32

Haydi bakalım hayırlısı diyelim. Umarım teslimat yapılır 🤔

Murat
Murat04 Aralık 2020 13:45

Müşteri hizmetleri beni aradı. İlgileneceklerini söyledi. Sonrasında başka bir gelişme olmadı. 100 km uzaklıktaki il merkezinden kargoyu denk gelen bir arkadaşa aldırdım. Nihayetinde sorunumu kendim çözdüm.

  • profile
  • profile
  • profile
5 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler