01 Nisan 2013 #1716315

Sürat Kargo Kargom Teslim Edilmedi!

Kargom ile ilgili mesaj aldım mesaja göre perşembe sabahı elimde olacağı söylendi, işte olacağımdan evde beklemesi için komşuma rica ettim öğleden sonra gelen telefonda kargonun başka bir şubeye gittiği ve bugün teslim edilemeyeceği söylendi (yanlış şubeye yollamışlar kendi içlerindeki düzensizliğe dikkat!!!) , cuma sabahı bir telefon aldım ve çığlı şubesi bana bir telefon numarası vererek burayı aramamı ve kargomu almalarını rica etmemi söyledi(bostanlı şube numarası) kabul etmedim ve kendilerinin çözmesi gerektiğini Bostanlı şubenin bugün teslim etmesi gerektiğini belirttim.


O günde gün içinde teslim olmayan kargom için muş hizm aradım ctesi gelecekmiş!

Burçin 51 Okunma

Cevaplar

  • Burçin03 Nisan 2013

    hayır bilgilendirilmedim...bir bayan aradı ve araştırılıp size geri dönülecek dendi,daha sonra bir kez aramışlar duymadım bir dahada kimse aramadı..bilgi verilmedi aksine kargom günler sonra elime ulaştı artık önemini yitirmişti..KINIYORUM..sürat kargo bir dahamı allah korusun..

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön