Sürat Kargo Kargom Teslim Edildi Yazıyor, Edilmedi

Selin Selin4 hafta önce

Kargo teslim edildi yazıyor hatta alan kişi ismi kk*** te*** girilmiş arıyorum Altınşehir şubesi asla açmıyor kargom nerede teslim alan kişi zaten olmayan bir isim kargomu nasıl bulacağım ücretini ödediğim şeye ulaşmak için bu kadar çabalamam gerekiyor mu kimse ini düzgün yapmıyor kargom kayıp mı oldu. Şu an nerede bilgilendirmek yerine kk ile başlayan bir isim yazılıp geçiliyor!

Gelişme :

3 hafta önce

Altınşehir şubesiyle daha önceki şikayetim dolayısıyla iletişime geçip kargomla ilgili bir yanlışlık olduğunu öğrenmiştim. Teslim edildi diye girilen kargonun teslim alan kişi kısmında kk*** te*** yazıyor. Kargo bize ulaşmadı. Arıyoruz bulursak göndereceğiz bulamazsak parasını yollayacağız dediler ilginiz için teşekkürler fakat günlerdir bir gelişme yok kargom nerede? Kayıp olduysa bulamıyoruz deyin ve ücretini gönderin hiçbir şey söylenmiyor hiçbir gelişme yok... Sipariş vereli 2 hafta oldu bunca zaman parasını ödediğim şeyin peşinde koşuyorum gerçekten artık bir sonuca varılmalı. Lütfen son durumdan haberdar edin.

3 hafta önce

Ne yazsam, kimi arasam şikayet oluşurduk tamam bir yanlışlık olmuş diyor. Günler geçiyor hiçbir değişiklik yok. Şikayet oluşturulmasından bıktım kargoyu gönderin artık.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
    Cem

Cevaplar

profile-icon Selin 3 hafta önce

İlginiz için teşekkürler fakat 2 gündür hala bir işlem yok... Ne bir mesaj ne de teslimat bilgisinde değişiklik... Ne zaman gelecek kargom? Şube hala telefonlara bakmıyor.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler