04 Mayıs 2015

Sürat Kargo Kargom Şubenin Birinde Unutulmuş

29.04.2015 tarihinde yola çıkan kargom araya 1 Mayıs tatilininde girmesiyle 2 Mayıs günü teslim edilir diye bekliyordum. Seyahatimde kullanmak üzere istediğim ürünü yola çıkacak olmam sebebiyle adresime getirilmesini beklemeden Anamur şubenizden almak üzere şubeye gittim ama şube personeli kargoyu kontrol ettiğinde kargonun başka bir şubede kaldığını söyledi.

Müşteri temsilcinizi aradığımda da konuyla ilgilenip problemimi çözmeye çalışacağını ve bana bilgi vereceğini söyledi ancak o da dönmedi ve 1 hafta oldu, kargom hala yok. Nasıl olur da işi sadece kargo taşımak olan bir şirketin şubesi göndermesi gereken kargoyu unutabilir? O zaman hayati bir durumda Sürat Kargo'ya güvenemeyecek miyiz?

Ahmet 256 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı05 Mayıs 2015

    Sorun çözülebilecek bir sorun olmamasına rağmen iyi niyetli bir müşteri temsilcisi tarafından arandım ve tarafıma açıklama yapıldı. Başka bir problem yaşanmaması ümidiyle teşekkür ederim ilginize.

  • Sürat Kargo Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön