09 Aralık 2017
#9880187

Sürat Kargo Kargom Şubede En Az 4-5 Gün Bekletiliyor!

Sürat Kargo ile yaptığım alışverişte kargo Bursa'dan Konya'ya 1 günde gelmesin rağmen 4 gündür Konya Mobil Şube'de bekliyor. Ayrıca Konya Mobil Şube'nin telefonuna da ulaşılmıyor 4 gündür.


6 Aralık 2017 Çarşamba günü şubeye gelen kargomun sorgu ekranına baktığımda Duaçınarı Acente'den kargonun varış adresinin yanlış girildiğini gördüm. Daha önce de Ankara'dan gelen bir kargomda yine Sürat Kargo ile yaşadığım bu sorunu hemen şubeyi arayıp düzelttireyim dedim ama nafile. Telefon numarasına ulaşılamıyor. Ardından bekleyeyim dedim, umarım doğru adrese gelir. Ama kargo 6 Aralık'ta şubeye gelmesine rağmen bugün 9 Aralık ve halen kargo şubede bekletiliyor. Konya Bölge Müdürlüğü'nü aradım ve Çumra ilçesine Perşembe ve Cumartesi günleri teslimat yapıldığını söylediler. Ama kargom araca dahi bindirilmiyor.


Hayır madem kargolar bu kadar yoğun, Çumra'ya da bir şube açın! Bir hediye alalım dedik elimize 10 günde ulaştıramayacaksınız bu gidişle.

Yusuf Yusuf 2.547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı11 Aralık 2017

    Yaşadığım problemle alakalı olarak sağ olsun genel merkezdeki müşteri temsilcisi arkadaş ilgilendi. Kargom bugün elime ulaştı. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum...

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Aralık 2017

    Sayın Yusuf İ. Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları