sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Sürat Kargo Kargom Ortada Yok Telefonlar Açılmıyor

Meliha Meliha20 Şubat 2015 09:08

2. kez aynı şeyi yaşıyorum, buradaki şikayetime dönüp ilgilendikleri, defalarca özür diledikleri için bir kez daha şans verip Sürat Kargo ile gönderim yaptım. 17 Şubat salı günü Konya/Akşehir Şube'den İstanbul'a çıkan kargo, 18 Şubat Çarşamba akşamı Samandıra'ya ulaşmış. Kar dolayısıyla olabilir dedim, çarşamba günü elimde olacağı söylendi. Sonuç? Tabi ki de gelmedi.

Üstelik yollar açık ben kendi arabamla çıkabildim rahatça çünkü. Onu da geçtim haber alamıyoruz. Şubeleri bir kenara bıraktım, Sürat Kargo müşteri hizmetleri telefonda insanı 10 dk bekletti defalarca ve telefon otomatik kapandı sonra şikayetimle ilgilenmeniz esas işiniz olan kargo teslimatının iyi olduğu anlamına gelmiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 20 Şubat 2015 10:36

"Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 20 Şubat 2015 10:25

"Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler