Sürat Kargo Kargom Kayıp

Gözde Gözde3 gün önce

60162432335317 kargo takip numaralı kargo ihbar inişi olmadığı için 3 gündür tarafıma teslim edilemiyor. Kargonun nerede olduğu de meçhul. Yoğunluktan ötürü teslim edilemese anlarım fakat her gün arıyorum teslim edileceği söylenmesine rağmen hiçbir işlem kargo hareketlerinde görünmüyor. Halen daha 3 gün öncesine ait işlem "boş bir satır" şekilde kargo hareketlerinde görünüyor. 

Sanırım satın aldığımız süpürge makinesi Sürat Kargo tarafından alındı. Her gün müdürlüğe bildirimde bulunuyoruz fakat kargodan asla haber yok. GittiGidiyor'dan satın aldığım tedarikçiye de yazık. Yani ben her gün minimum 30 dakika telefonda bekliyorum ve halen kargonun son durumuna ilişkin bilgi alamıyorum. Karantina yüzünden her Allah'ın günü de evdeyiz, gelip teslim edememe gibi bir durum da söz konusu değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gözde 1 gün önce

Ürün bugün de teslim edilmedi. Tarafımıza herhangi bir bilgi de gelmedi. Sürat Kargo bizi ne aradı ne email attı. Gönderen tedarikçi de biz de Sürat Kargo yüzünden mağdur durumdayız.

profile-icon Gözde 2 gün önce

Merhabalar, 27 Mart saat 14.35, halen daha kargo hareketlerinde bir işlem görünmemekte ve tarafınızdan ne email ile yaptığım şikayete yanıt ne de çağrı merkezinden açmış olduğum 3 talebime ilişkin yanıt dönülmüş değil. Ürün 20 Mart tarihinde kargolandı ve 4 gündür nerede olduğu belli değil. Konuyla ilgili detaylı bilgi vermenizi rica ediyorum. An itibariyle almış olduğum ( saat 14.36, 27.03.2020) ekran görüntüsünü ekte iletiyorum. Saygılar, Gözde

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler