Sürat Kargo Kargom Elime Ulaşmadı

Özlem Özlem03 Nisan 13:53

Nisan 1 2020 de bana ulaşması gereken kargom Kayaşehir Sürat Kargo'da bulunup hala bana ulaşmamıştır. Bu kargoyla ilgili şikayetleri neden gerekli kişiler üstüne alıp gereken yapılmıyor. Bu şekilde devam edilecekse bizlerde bu kargo şirketini bırakırız. Daha iyi daha kaliteli hizmet sunan bir sürü kargo şirketi var. Her defasında sizinle aynı sorunu yaşamaktan bıktım.

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 03 Nisan 15:03

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon İlhan 04 Nisan 14:39  

  24.03.2020 de verdiğim sipariş 03.04.2020 tarihine kadar teslim edilmedi. 5 gün boyunca Ankara Aktarma da bekleyen ürünü teslim tarihi 30.03.2020 yazmasına rağmen 03.04.2020 itibari ile hala teslim edilmedi.

  np_image2 Ekli Görsel Var
 • profile-icon Dilek 04 Nisan 12:48  

  Sırf bu kargoya güvenmediğim için surat kargoyla anlaşmalı hiçbir ürün almıyorum

  • 1Destekçi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler