24 Mart 2016

Sürat Kargo Kargom Elime Ulaşmadı.

Dün gelmesi gereken kargomun durumu "ıhbarınisiyok" olarak görünüyor. İlgili şubeyi 2 gündür arıyorum, telefonu kesinlikle açmıyorlar. Bugün müşteri hizmetlerini 2 kez aradım, sorunun kaydedildiğini ve ilgili şubeyle iletişime geçildiğini söylüyorlar ama bana hiçbir dönüş yapmıyorlar. 4 saat önce ilk aradığımda sizi arayıp haber vereceğiz dediler, ardından bir kez daha aradım, hala dönüş olmadı. Şirketin müşteri memnuniyetine dair çabası sıfır.

İrem 73 Okunma

Cevaplar

  • İrem26 Mart 2016

    Son durum: gelecek paketi satın aldığım kişi, paketi getirecek kuryenin numarasını buldu. Derdimi doğrudan kuryenize anlattım, kendisi mesai saati bitmiş olmasına rağmen sağ olsun bana yardımcı oldu. Kuryeniz şahıs olarak kurumunuzdan daha başarılı. Sonuç olarak ne buraya girdiğim şikayet ne de müşteri temsilcileriyle yaptığım konuşmalar bir işe yaradı, bir daha Sürat Kargo ile hiçbir şekilde çalışmayı düşünmüyorum.

  • İrem25 Mart 2016

    Kargom hala elime ulaşmadı. Bu sabah müşteri temsilcilerinden biri beni arayıp bugün en geç altıya kadar paketin elime ulaşacağına teyit verdi. Tekrar müşteri hizmetini arayıp tekrar onay aldım. Bu saate kadar gelmeyince yine aradım, bu sefer de Kargo takip'te "Kuryeye Zimmetlendi" görünmesine rağmen bana paketin hala şubede olduğu söylendi. Yani müşteri temsilciniz beni arayıp, ürün çıkarıldı, bugün elinizde olacak diyerek bana yalan söyledi, 2. bir müşteri temsilciniz de bunu onayladı. Sıkıntıyı memnuniyete döndürmeyi bırakın, üzerine bir de paketin neden çıkmadığına dair hiçbir sebep sunmadan yalan söylediniz bana. Başka bir şey söylemeye gerek bile olduğunu düşünmüyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi24 Mart 2016

    Sayın İrem A. , Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön