sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Kargom Bam Başka Bir Adrese Ve Kişiye Teslim Edildi! (akıl Almaz Olay)

Özgür Özgür22 Ekim 22:28

4321********61 takip numaralı bana ulaşması gereken kargomu Balgat'ta bulunan bambaşka bir adreste bam başka bir kişiye teslim edebilen akıl donduran bir firma. Kargo üzerindeki numaradan kişiler bana şans eseri ulaşıyorlar ve bu sayede haberim oluyor.

Kargom normalde en geç 21 Ekim 2020 tarihinde elimde olacaktı ancak kargo takip sisteminden kontrol ettiğimde önce kargo bana teslim edilmek üzere Çayyolu şubesine, ardından çok saçma bir şekilde Hoşdere şubeye yönlendirildi ve kurye dağıtımda yazmasına rağmen asla elime ulaşmadı ve bugün yanlış bırakıldığı yerin beni araması üzerine bundan haberim olabildi.

Şimdi de kargo takip ekranında bu bilgilerin hepsi silinmiş ve kargo yönlendirme sürecinde yazıyor. Acilen kargomun yanlış bırakıldığı yerden alınıp yarın gün içinde elime ulaşmasını talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 23 Ekim 08:03

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Muhammet 25 Ekim 23:05  

    Sürat Kargunun Üsküdar/Fıstıkağacı şubesine götürdüğüm kargoyu şube yetkilisi almadı. Git nalburdan patpat al paketle getir diyor. Seni şikayet edeceğim dediğimde ise bildiğin yere şikayet et almıyorum senin kargonu dedi.

  • profile-icon Muhammet 25 Ekim 02:10  

    Arkadaşlar Sürat Kargo nun hangi dilden anladığını bilen var mı? Onlarca kez aradım, onlarca kez mesaj çektim her defasında en kısa sürede kurye yolluyoruz diyorlar ancak bir türlü gelip kargomu almıyorlar. Anlaşmalı kargo olduğu için mecburum Sürat

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler