Sürat Kargo Kargom Ankara Aktarma Merkezinde

Baran Baran18 Kasım 2020 13:51

Ankara aktarma merkezindeki kargom bekliyor, internet alışverişlerimi onaylamam gerekiyor çok geç kaldı. Lütfen bu aktarma merkezindeki işlemleri hızlandırabilir misiniz? Eğer gelip almamız mümkün olsa ben gelip alacağım ama şube dışında bu da mümkün değil.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Baran 23 Kasım 2020 13:53

Merhaba, müşteri hizmetleri ile 2 kez görüştüm, kargo şubesine ve Ankara aktarma merkezine bizzat gitmek zorunda kaldım. Maalesef kargom bulunamadı tamamen kayıp durumda. Ürünüm 2200TL değerindeydi, bir daha Sürat Kargo ile çalışan herhangi bir satıcıdan ürün almayacağım.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 18 Kasım 2020 14:01

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler