Sürat Kargo Kargolarım Neden Alınmıyor?

Gözde Gözde30 Haziran 2015 17:01

Kurumsal bir firmadan arıyorum Sürat Kargo ile anlaşmamız olduğu için 25.06.2015 tarihinde gönderdiğim bir sözleşmenin kargo ile alınması için aradım unuttuk dediler. 26.06.2015 tarihinde kargomun alınması için sabah aradım özellikle rica ettim cuma günü bugün alınsın mutlaka diye.

Yine unuttuklarını söylediler. Bugün 29.06.2015 tarihinde alınmasını istedim üzerine birde azar işittim ısrarımdan dolayı. Kuşadası Aydın'da bulunan 02566144183 numaralı Sürat Kargo'nun bu aksaklığından sorumlu olan kimse yok mu? Bu nasıl iştir hayret bir şey!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 30 Haziran 2015 17:05

Sayın Gözde Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler