06 Ekim
#12736540

Sürat Kargo Kargoları Teslim Etmiyor!

Sürat Kargo Ankara Çayyolu şubesi gelen kargoları teslim etmiyor. Şubeye telefonla ulaşılmıyor, ulaşılsa da gelindi evde bulunamadı cevabı alınıyor. 1 ay içinde 2. Kez aynı problemi yaşıyorum. Evde oturup kargonun teslim edilmesini bekledim. Ama kimse gelmedi, sistemden kontrol ettiğimde kargo teslim edilemedi olarak görülüyor.

Fatma Fatma 404 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatma07 Ekim

    Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih etmediğimi belirtmek isterim. İnternet alışverişlerinde mecbur kaldığım durumlarda kullandığım ve her defasında sıkıntı yaşadığım bir firmasınız. Buradan hazırlanmış kalıp mesajları paylaşarak müşteri memnuniyeti sağlanmıyor maalesef.

  • Sürat Kargo Temsilcisi07 Ekim

    Sayın FATMA NUR B , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları