14 Haziran
#12108279

Sürat Kargo Kargoları Günlerce Kargoya Teslim Etmiyor!

Bu durumu defalarca yaşıyoruz. Buradan yazıyoruz. Merkezlerini arıyoruz. Ama hiçbir çözüm bulmuyorlar. 400 km öteden 24 saatte gelen kargo burada (Çanakkale 10 Mart Şubesi) 3-4 bazen 9 günde teslim edilmiyor. Her gün dağıtıma çıkarıyorlar. Belki bugün getirirler diye bakıyoruz, yok yine alıp götürüp şubelerine teslim ediyorlar.


Şube zaten telefonlara cevap vermiyor. Neden arandıklarını bildikleri için. Dağıtıcıya 9 gün sonra getirdiği kargo için, "Hayırdır, niye zahmet ettiniz? Hiç getirmeseydiniz. " dediğimizde, "Çanakkale'de çalışacak eleman yok. Kimse işte tutunmuyor, çalışmak istemiyor. " diyor. Demek ki cazip bir iş imkanı sağlamıyorsunuz. Ya da nihayetinde bu benim sorunum değil müşteri olarak. O halde iş yapamıyorsan buradaki şubeni kapatacaksın. Benim kargomu zamanında ulaştırmayı taahhüt ederek emanet alıp, utanmadan günlerce gezdirip durmayacaksın. Kargo takip numarası ilişikte.

Mehmet Mehmet 1.539 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Haziran

    Sayın Serap Ç, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları