Sürat Kargo Kargolar Çıkış Birimde Uzun Süre Tutuluyor

Damla Damla05 Haziran 17:27

29 Mayıs tarihinde kargoya verilen 1 Haziran teslim tarihli ürünüm nedense o günden beri Maltepe çıkış birimine takılı kaldı. Şimdi de arzumun mikserini söyledim mikserim bozuk evde çocuk var onu da diğer ay gönderirsiniz artık. Sürat Kargo'yla çalıştığını bildiğim hiçbir firmadan alışverişte yapmayacağım artık!?

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 05 Haziran 17:33

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Namık 06 Haziran 01:20  

    Aynı mağduriyeti bende yaşıyorum. Bundan sonra bedava verseler bile Sürat Kargo ile gönderilecek olan hiçbir ürünün siparişini vermeyeceğim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler