12 Şubat 2015

Sürat Kargo Kargo Tesliminde 8 Gün Gecikme!

4 Şubat 2015 tarihinde teslim edilmesi gereken ürün hala tarafıma ulaştırılmamış olup, aramalarımda yanıtsız kalmıştır.
Çok ciddiyetsiz bir kurum, çağrı merkezi müşteri ilişkileri temsilcileri oldukça kaba olup, içlerinden Y***** adında olanı telefonu yüzüme kapattı!

H**** adında olan ve müşteri ilişkileri şube sorumlusu şahısta en kısa dönüşeceğini söyleyip hiçbir şekilde dönüş yapmadı.
Neden teslim edilmiyor sorusuna cevap olarak Cumartesi yarım gün çalışıyoruz gibi komik bir açıklama yaptılar ki ben salı günü ayın 10:00'da aramıştım. Ürün 16:00'da elime geçecek ben 6 Şubat'ta şehir dışına çıkacaktım. Mağduriyetimi bildirdiğim halde herhangi bir
gayret veya düzeltme görmedim.

Arife 333 Okunma

Cevaplar

  • Arife12 Şubat 2015

    Müşteri temsilcilerinden Hande hanım arayıp en azından muhatap bulma nezaketi gösterdiğiniz için ve 4 saat sonra Çerkezköy şubesinin benimle irtibata geçmesini sağladığınız için teşekkür ederim. Yalnız telefonu yüzüme kapatan ve bu durumda müşteri temsilcisi olmayı beceremeyen Yasemin Hanım'dan hala özür bekliyorum. Ayrıca Çerkezköy şube müdürünün siz karşıda oturuyorsunuz ondan gecikti (karşı dediği viyadüğü geçiş) birde biz taşınıyoruz ondan oldu gibi komik savunması da evlere şenlik bir durum. 8 gün beni uğraştırdığınız ve zamanında yapmadığınız vazifenin bedelini iade etmediğiniz için gerekli yerlere havale edildiniz

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Şubat 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön