16 Nisan 2013 #1744969

Sürat Kargo Kargo Teslimatında Sorun!

Bursa Sağlam! şubesine Kayseri'den kargom geldi. Her zaman adresimde bulunmadığımdan kargoyu gönderirken, karşı tarafta defalarca uyarıda bulundu gelmeden önce haber verildiği takdirde yerimize geçeceğimiz konusunda.Ancak firma olarak bu uyarı dikkate alınmadı. Daha sonra 15.04.13 14:24'de teslimatçı beni aradı, gayet insanlık dışı bir şekilde "biz geldik sizi bulamadık, ya gelin kargonuzu alın yada geri yollayacağız" dendi.


2 saat sonra geleceğimi belirtince de terbiyesizce konuşmalar gerçekleşti.Daha sonra kendim gidip kargomu teslim aldım. Hizmet!ten şikayette de bulununca da özellikle Acenta sahibi tarafından insanlık dışı bir konuşma gerçekleşti telefonla. Bir daha kapınızdan girmem inş

Yavuz 66 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz06 Haziran 2013

    Aradan 40 gün geçmesine rağmen hala bir bilgilendirme yapılmadı. Görende bakanlar kurulu toplanıyor zannedecek demekki her şey laftaymış yazık çok yazık..

  • Yavuz26 Nisan 2013

    Firma yetkilisi aradı ve olayın disiplin kuruluna sevk edildiğini söyledi. Burada en önemli nokta sonuç. Disiplin kurulunun kararı açıklanınca tekrar bilgilendirme yapılacak dendi. Bekliyorum!!!

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön