Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Sürat Kargo Kargo Teslimatı ve İletişim Sıfır

328görüntüleme
Mehmet
Mehmet 24 Kasım 2020 18:55

Evet Sürat Kargo müşteri hizmetlerinizde çok kötü. Siz kargo dağıtanı da çok kötü ve hatta kargo takip sisteminizde çok kötü. Planlı olarak 24.11.2020'de teslim edilmesi gereken kargo nerede olduğu belli değil. Şubeleri arıyorsun telefona cevap vermiyorlar. Kendi aracımla en yakın Sürat Kargo şubesine gittim Bursa çalı şubesine oradaki çalışan buraya yarın gelir bir de aksilik olmazsa diyor. Anlaşılan şu ki bu kargoda aksilikler çok. 1 günde teslim etmeniz gereken kargoyu takip sistemimizden sabah 09:00 10:00 arasında baktığımda dağıtıma çıktığını gördüm. Sonra bekle babam bekle.

Saat 16:00 baktığımda takip sisteminde ne olduğu belli değil hiçbir belirti yok. Bunun üzerine verdiğim adrese yakın şubeye gidip sorunca aldığım cevap yarın bir aksilik olmazsa demek ki kargomuz İstanbul'dan Bursa'ya değil de örnek verelim Maraş'a Antep'e Adana'ya istemiş olsak 1 haftayı geçecek teslimat. Bugüne kadar kargoların içinde gördüğüm en kötü en düzensiz en kalitesiz ulaştırma yapan kargosunuz sabah dağıtımda dediğiniz kargo ertesi güne kalmış ve özellikle belirtiyorum ben sizin yüzünüzden Afyon'a gidecektim gidemedim kaldım. Yarında alamazsam bir daha yazacağım şikayet. En kalitesiz ulaştırma yapan kargosunuz.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo25 Kasım 2020 08:12

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler