14 Haziran 2016

Sürat Kargo Kargo Teslimatı Problemleri!

10.06.2016 tarihinde Hepsiburada.com firmasından satın almış olduğum ürünün kargosu teslim adresine gelmiştir. Ancak kargo yetkilisi ürünün teslim standartlarında kalmış olmasına rağmen ürünün kontrolünün yapılmadan bırakıp gideceği söylenmiştir. Bu nedenle hem Hepsiburada.com firması ile aramda mağduriyet oluşmuş hem de ürün teslim alınmadan iade edilmiştir. Bu tarz izlenimler hiç hoş olmadığı gibi Sürat Kargo firmasının hatası nedeniyle Hepsiburada.com alışveriş sitesi de zarar görmektedir. Firmaya 2 gün önce şikayetimi bildirmiş olmama rağmen henüz hiçbir dönüş alamamış bulunmaktayım.

Umut 194 Okunma

Cevaplar

  • Umut15 Haziran 2016

    Müşteri ilişkileri müdürlüğü adına hizmetinizden çok memnunum ancak dağıtım ekibiniz ile ilgili şikayetim devam etmektedir. Tarafınıza sözlü yapılmış olan 45 dk bekledik ibaresi tamamen asılsız olarak yapılmış olup kuryeyi teslim alan Annem Songül Gezer' e karşı yapılmış bir itham oluşturmuştur. Kendisinin kurye geldiğinde beni aradığı ve teslim aldığında aradığı saatler arasında 5 dakika süre oynamaktadır. Eminim ki aracınızda GPS'niz bulunmaktadır GPS üzerinden adreste ne kadar kaldığı süresini tespit edip gerekli işlemleri yapmanızı arz ve talep ederim.

  • Umut'un Teşekkür Mesajı15 Haziran 2016

    İlgili şikayetimle ilgili hızlı çözümünüz ve ilginiz için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi14 Haziran 2016

    Sayın Umut O., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön