01 Temmuz 2016

Sürat Kargo Kargo Personeli Kabalığı!

Firmamız Sanat İnşaat olarak Sürat Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Kapıda ödeme sistemin faydalanmak üzere müşterimize kargo göndermek amacı ile 30.06.2016 tarihinde kurye çağırdık ve saat 16:00' da kargomuz teslim alındı.


01.07.2016 tarihinde saat 11:00 civarı farklı bir kargo için kurye talebi amacıyla aradığımızda bize bir gün önce alınan (yukarıda bahsi geçen) kargonun kapıda ödeme tutarı olan 1504.00 TL'nin limiti aştığı ve koliyi 2'ye bölerek göndermemizi söyledi.


Ben bu durumun mümkün olduğunu fakat kargoyu kuryeye teslim etmiş olduğum gün bu bilginin verilmesi durumunda bende müşteride mağdur olmazdı, neden diye sorduğumda "şimdi haberiniz oldu işte " ne var bunda diyerek laubali ve sesini yükselterek konuşmuştur. Tekrar tekrar sorduğumda ise daha fazla sesini yükseltmiştir. Personel eğitimi sıfır. Kendi kuryeleri bile o personelden memnun değil. Personel İsmi: V** D***.

Berkay 39 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Temmuz 2016

    Sayın Berkay Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön