22 Haziran 2016

Sürat Kargo Kargo Kayıp!

15.06.2016 tarihinde saat 16:45 gibi Sürat Kargo Soma şubesine kargo teslim ettim, kargoyu alan şube müdürü A** B***kargoyu teslim aldı kargo gönderim bedeli de tahsil etti ama herhangi bir makbuz vermedi ve aldığı kargoyu göndermediğini daha sonra kamera kayıtlarından gördük kargomuz sorduğumuzda hatırlamıyorum diyerek sorumluluk almak istemiyor...


Sürat Kargo merkezi de aradık ama mağduriyetimiz ile ilgili bize yardımcı olmamışlardır. İşin özü kargomuz Sürat Kargo Soma şubesinde kaybolmuştur...

Vedat 108 Okunma

Cevaplar

 • Vedat13 Temmuz 2016

  5789608 numaralı kayıtta da belirttiğim üzere Soma şubesinde 16 Temmuz'da kaybolan kargom hakkında herhangi bir çözüm olmamıştır. Soma şube müdürü Ahmet Berge işlemi yapmasına rağmen kamera kayıtlarına bakıldığında işlemi yapmadığı ortaya çıkmıştır. Şahsımdan kargo gönderim ücretini de almıştır. Mağduriyetim giderilmemiştir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • Vedat11 Temmuz 2016

  Surat kargo hiç mi hiç onemsemiyor yaklaşık 1 ay olmasına rağmen cozume kavusturamadi. O yüzden sosyal medya da kampanya baslatip kesınlıkle hiçbir şekilde Sürat Kargo yu kullanmamalarini onerecegim. sürat kargoyu kesınlıkle kullanmayınnnn.

 • Vedat08 Temmuz 2016

  22 Haziran da sikintiniz en kısa zamanda cozume kavusturulacaktir denmesine rağmen Sürat Kargo dan hiçbir çözüm işlemi yapilmamistir. Bu yüzden sizden ricam Soma Sürat Kargo ile calismamanizi tavsiye ederim.

 • Vedat05 Temmuz 2016

  Surat kargo dan hiçbir şekilde memnun değilim. yaklaşık 15-20 gündür hala çözüm olmamistir. Bu yüzden surat kargodan memnun değilim.

 • Vedat03 Temmuz 2016

  Kargomla alakalı hiçbir şekilde çözüm olmamistir. 11 gündür haber bekliyorum. Mağduriyetimin ivedilikle çöźüme kavusturulmasini istiyorum.

 • Vedat01 Temmuz 2016

  Acill bir şekilde mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum

 • Vedat30 Haziran 2016

  mağduriyetimin giderilmesini önemle rica ediyorum.

 • Vedat29 Haziran 2016

  Şikayetimle alakalı 7 gündür herhangi bir işlem yapılmadı.

 • Sürat Kargo Temsilcisi22 Haziran 2016

  Sayın Vedat Ç, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön