27 Nisan 2016

Sürat Kargo Kargo Gönderim " Acelem Var" Gerekçesi İle Saha Sorumlusu Tarafından Alınmadı!

27.04.2016 tarihinde Çayırova Şişecam Fabrikasına teslimat için gelen saha sorumlusu, var olan bir gönderimi "acelem var" gerekçesi ile teslim almadı. Adres teyidi için 30 saniye. Telefon görüşmemi beklemeden yanımdan ayrılan görevlinin, Sürat Kargo'nun müşteri memnuniyeti ilkesi ile tamamen ters düşmektedir. İlgili gönderi bana Sürat Kargo tarafından geldiği için, geri teslimatın da Sürat Kargo aracılığı ile yapmak istedim. Sonuçta asil görevi olarak, kargo taşımacılık olan Sürat Kargo, görevlisinin bu davranışı gerekçesi ile şahsımdan elde edeceği kazancı, farklı bir kargo şirketine hediye etmiştir... Konu hakkında şirket yetkililerinin, bu tür davranışların önüne geçmek adına, personel eğitim planlarını gözden geçirmeleri ve şayet yapmıyorlarsa eğitimlerinin amaca ulaşıp ulaşmadığını ölçmeleri gerekmektedir.

Sertaç 49 Okunma

Cevaplar

  • Sertaç'ın Teşekkür Mesajı28 Nisan 2016

    Müşteri İlişkileri temsilcisi sayesinde şikayet ettiğim husus beklediğimden daha sürede çözüme kavuşturuldu. İlginize teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Nisan 2016

    Sayın Sertaç S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön