10 Ağustos
#12418973

Sürat Kargo Kargo Gelmedi

Adresimde olmama rağmen kargo gelmedi ve mesai saatlerinde Niltim şubesine gittiğimde şube kapalıydı. Yaptığınız işe saygınız yok bari kargo gönderen ve alan müşterilerinize saygınız olsun.

Fatih Fatih 109 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih3 g

    Buradan herkese yazılan hazır metin cevaplarla milleti kandıramazsınız. Bakın az önce şubeyi aradım telefona cevap veren yok. Sizin kadar işine saygısız bir firma görmedim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ağustos

    Sayın Fatih B, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları