12 Aralık 2017
Yorum Yap
#9892150

Sürat Kargo Kargo Elemanın Rahat Hareketleri!

Koçtaş'tan dolap sipariş verdim. Ürün Sürat Kargo ile geldi. Kargocu telefonla arayarak ürünü taşıyamayacağını ve eve teslim edemeyeceğini bildirdi. Kendisine ürünü geri götürmesini ve şirketine şikayet edeceğimi söylediğimde, asansöre bırakacağını ve teslim almamızı söyledi. Ürünü teslim ettiğine dair imza almadan, imzasız teslim almam dememe rağmen ürünü zoraki getirdi.


Evrakı arabada unuttuğunu ve kendisinin teslim aldığına dair imza atacağını söyledi. Kargo elemanının bu kadar rahat hareketleri inanın çok şaşırttı. Ancak tehditle ürünü teslim etti. Her zaman Sürat Kargo'da sorunlar yaşıyorum. Daha iyi eleman seçebilirler.

Hatice 149 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı03 Ocak 2018

    Emel Hanım geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi13 Aralık 2017

    Sayın Hatice Arslan G, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler