03 Nisan 2013 #1722408

Sürat Kargo Kargo Eksik Gönderilmiş!

29.03.2013 tarihinde AI 703553 takip no ile Sürat Kargo'nun Isparta Yalvaç İlçesinden Ankarada Ali Çekiç adına 15-16 adet elma fidanı gönderilmiş,ancak teslim edilen Elma fidanlarından sadece 6 adedi ilgili kişiye teslim edilmiştir.konu hem Ankara'da alıcı kişi tarafından hemde Yalvaç taki Sürat Kargo şubesi tarafından takip edilmesine rağmen hala daha fidanlarla ilgili herhangi bir gelişme tarafımıza bildirilmemiştir.bu konu hakkında şikayetimin değerlendirilerek ilgili kargo firmasına gerekli uyarı ile birlikte yaptırımın uygulanmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini.bilgilerinize rica ederim.

Mehmet 70 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet08 Nisan 2013

    Bilgilendirme yapılmış olmasına rağmen,kaybolan fidan'lar bulunmadığı gibi ,kargonun hangi birimde kaybolduğu ve kargonun kaybolmasına sebep olan ilgililer hakkında nasıl bir işlem yapıldığına dair bir bilgi verilmemiştir.Lütfen bu konu üzerinde hassayitle durulmasını istiyorum.kargo bedeli önemli değil ama kendilerine teslim edilen emanetlerin güvenli bir şekilde yerine teslim edilmesi çok önemlidir.bu konuda sürat kargo benim nazarımda değerini kaybetmiştir.Bilgilerinize.lütfen ilgilenin..!!!!!

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön