05 Ağustos 2016

Sürat Kargo Kargo 15 Gündür Tarafıma Teslim Edilmedi

22.07 2016 tarihinde N11 adlı siteden aldığım ürünüm 23.07.2016 tarihinde Gemlik Sürat Kargo Şubesine ulaşmış. 25.07.2016 tarihinde de Yalova Armutlu İlçesine sevkiyata gelen ekip tarafından ilçeye geldikleri halde ve haftanın belirli günleri sevkiyat yaptıkları halde kargo tarafıma teslim edilmemiştir. İlgili şube aranıp bilgi istendiğinde ise pişkince birçok kargonun teslim edilmeden şubelerine geri gönderileceği söylendi.

Ayrıca haftanın belirli günlerinde sevkiyatı yapılan bu kargo 01.08.2016 tarihinde de bulunduğum ilçeye sevkiyat yapıldığı halde kargo teslim edilmemiş, akıbeti hakkında da firma bir bilgi vermemiştir. Telefonla bildirdiğim şikayetlerine dönüş yapılmamıştır. Adreste bulunamama gibi bir durumda söz konusu olmayıp çalıştığım resmi kurum adresi teslimat adresi olarak gösterilmiş ayrıca telefon bilgim de mevcuttur. Umarım şikayetim çözüme kavuşturulur.

Aziz 101 Okunma

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Ağustos 2016

    Sayın Aziz İ., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön