3 g
Yorum Yap
#11856669

Sürat Kargo Kadıköy Moda Şubesi İle İletişim Sorunu

Kadıköy Moda Şubesi iletişim sorunu telefonlara bakmamak nedir? Kaç gündür arıyorum bu kadar lakayıt çalışılmaz. Karşı taraf bu şirketi tercih etmiş olmasa kat'iyen çalışmazdık. Telefonla ulaşılmaz, kargo zamanında gelmez. Türkiye'nin en kotu kargo şirketisiniz. Sürat kelimesini işine yansıtamayan kargo şirketisiniz. Sanırım araç olarak at arabası kullanıyorsunuz.

Pet Pet 409 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Pet3 g

    Bir daha ararsanız ulaşılabilirlik olarak müsait olacağım.

  • Sürat Kargo Temsilcisi3 g

    Merhaba; Sizi aradık ancak ulaşamadık. Müsait olduğunuzda bilgi verebilirseniz sizinle görüşmek isteriz. İyi günler dileriz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi3 g

    Merhaba Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler