Sürat Kargo Kadar İlgisiz Alakasız Kargo Görmedim

Ümmü Ümmü2 ay önce

Uzun zamandır bir çok kere farklı sitelerden yaptığım alışverişlerimi Sürat Kargo getiriyorsa muhakkak sıkıntı çıktı. Diğer kargolarla kesinlikle sıkıntı yaşamıyorum ama Sürat Kargo ya zamanında getirmiyor ya da iade kargo için muhatap bulamıyorum. Telefonları zaten kesinlikle açmıyorlar.

Kendim tercih etmem gerektiğinde asla kullanmıyorum ama firmalar kullandığı için mecburen muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Isparta'nın Yalvaç ilçesinde oturuyorum. Burada Sürat Kargo şubesi yok ve Akşehir'den geliyorlar. Konya Akşehir şubesi de çok ilgisiz. Asla telefonlara çıkmıyorlar. Hiçbir işi doğru düzgün yapmıyorlar. Umarım gereği yapılır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ümmü 2 ay önce

Ürün geri gönderilmiş fakat hala firmaya ulaşmamış paramsa geri yatırılması ben bu paramı kimden talep edeceğim

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 2 ay önce

Değerli Müşterimiz, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler