08 Ocak 2016

Sürat Kargo Kaba Personel ve Verilmeyen Evraklar!

Sürat Kargo İstanbul Topçular şubesindeki dağıtım elemanı değiştiğinden beri sorun yaşıyoruz. Paketleri teslim almaya gelen görevli çok ters ve kaba konuşuyor. Paketleri teslim aldığına dair teslim/ambar fişi düzenlemek istemiyor.


Gönderiye ait irsaliyeyi imzalatmak istediğimizde de araç plaka bilgisini vermiyor. Paket teslim alındığında fiş verilmemesi bu firmanın kaçak iş yaptığını gösteriyor. Adam paketi veya zarfı şubeye teslim etmeyip evine götürse hiçbir hak iddia edemeyiz. Sorunla ilgili en son çağrı merkezini aradım. Ancak 10 dakika reklam dinledikten sonra daha fazla beklemedim.

Onur 65 Okunma

Cevaplar

  • Onur13 Ocak 2016

    Şikayetimizle ilgili Sürat Kargo genel müdürlükten hemen aradılar ve aynı gün başka bir personel ile düzgün şekilde işlem yapıldı. Ancak onları şikayet ettiğimiz için şube bizi cezalandırıyor olmalı ki 3 gündür şubeyi defalarca aramamıza rağmen paketleri teslim almaya kimse gelmiyor. Kabul eden müşterilerin paketlerini başka kargo şirketlerine verdik ama bazıları 3 gündür bekliyor. Halbuki öncesinde her gün paket olsun veya olmasın mutlaka geliyorlardı.

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Ocak 2016

    Sayın Onur A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön