11 Eylül 2013

Sürat Kargo İstanbul'dan Van'a Gelen Kargoyu Geri Gönderdi!

Sürat Kargo Van şubesi ekonomiye darbe vuracak bir işlem yapıyor. Günde binlerce kargonun taşındığı bir ülkede gelen kargonun sahibi istediği halde iade onay verildiği için neden 2000 km yol tekrar gönderiliyor anlayamadım. Bunu geniş bir anlamda hesaplanırsa ekonomik olarak büyük bir kayıp lütfen bu hatayı düzeltsinler. Bunu mecliste gündeme getirsinler ulaştırma bakanımızı göreve çağırıyorum.


Basın bu konuda halkı bilgilendirmesini istiyorum. Tüketici hakları bu konuya el atsın. İstanbul'dan Van'a gelen bir kargo hiç bir gerekçe göstermeden geri göndermenin anlamı yok. koli Van' da alıcı ben gidiyorum almaya. İade onayı olmuş veremiyoruz. Sanki kanun buna acilen bir yol esneklik bulsunlar.

Mustafa 101 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa31 Ocak 2014

    şikayet edilmeden yardımcı olmazlar mı

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

  • Mustafa11 Eylül 2013

    10.09.2013 Tarihinde gönderici firma beni aradı surat kargo van şubesinde kolin olduğunu almamı istediler. Şubeyi aradım akşam geleceğimi söyledim akşam gittiğimde şube kapanmıştı sabah erken gittiğimde şube açılmamıştı şubenin açılmasını için arkadaş beklemiş şube açıldığında beni aradı kolin iade onaylanmış teslim edilemiyeceğini söylediler. ben şubeyi aradım istediğin yere şikayet et ismimi söylemiyorum buranın yetkilisiyim geri gönderecem göndericiye söyleyin başka kargoya versinler 444 müşteri hizmetlerini aradım yapacak bir şey olmadığını söylediler. Bu şube beni aramadı benim kolim geldiğimi bilmiyorum kolim şubede olduğu halde neden geri göndereceğimi anlıyamadım kasten mi yapılıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön