22 Haziran 2016

Sürat Kargo İstanbuldaki İki Şube Arasındaki Anlaşmazlık Sonucu Ürünüm Bana Ulaşamıyor!

20 Haziran'da İzmir'den kargoya verilen ürün 21 Haziran'dan bugüne dek İstanbul'da birbirine çok da uzak olmayan iki şube arasındaki iletişim sorunu nedeniyle tarafıma ulaştırılamadı.


23 Haziran'da elinize ulaşacak gibi bir özrü kabul edemiyorum. İzmir İstanbul arası teslimat süresi 1 gün. Böyle bir aksaklığı büyük bir kargo firmasına yakıştıramıyorum. Satın aldığım ürünün tarafıma ulaşması çok önemliydi ve dün şubeyi aradığımda bugün ulaşacağını söylediler. Bu şekilde bir hareket ne derece etik? Bilgilerinize..

Rukiye 50 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye'nin Teşekkür Mesajı23 Haziran 2016

    Şikayetimi değerlendirip hızlı çözüm bulduğunuz için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Haziran 2016

    Sayın Rukiye B., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön