27 Nisan 2015

Sürat Kargo İşlerini Yapmıyorlar!

İnternet sitesinden kurye talep ediyorum. Ne gelen ne arayan ne de soran var. Bostan korkuluğu niteliğiyle yapılmış web seçeneği. Sitenizdeki kurye çağır seçeneğini lütfen kaldırın çünkü işe yaramıyor.

Sinan 211 Okunma

Cevaplar

  • Sinan27 Nisan 2015

    Arama yaptığınız sırada dersteydim açamadım ben de size ulaşamadım aradığınız numara hep meşguldü. Sizin hizmet anlayışınız bu işte. Örneğin aradınız işi avukat duruşmada telefonu açamadı ulaşamadınız mı, doktor hasta muayene ediyor ulaşamadınız mı, lavaboda ulaşamadınız mı daha bir çok neden. 2-3 arasanız ve 30'ar dakika ile muhakkar ulaşırsnız. o anda açamadıysa arka arakaya aramanın ne anlamı var. Reklam ve kampanya olunca ulaşamadık demiyor kimse sonraki gün dakika ve saatler sürekli aranır. Sizin yüzünüzden değişim için göndereceğim ürünü gönderemedim. Kurye çağırıyorsunuz gelen yok. Çözüm için arayan aramak için arıyor laf olsun çözüm için değil. Yorum sizin

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Nisan 2015

    "Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön