18 Ekim 2016 #6711739

Sürat Kargo İşlem Yapmıyor

C49***45d kargom hasarlı geldi. Firma çalışanları ürün kutusu hasarlı dediğimizde teslim aldım belgesi bile imzalatmadan ayrıldılar. Daha sonra 9 gün gelip ürünü geri almaları için bekledi. Hasar tespit tutanağımız yok gibi bir bahane sundular ve gelmeyi ertelediler. Ürünü aldığım yere gönderdim. Yaklaşık 6 gündür oradaki kargo acentesinde işlem yapılmıyor.

Sercan 166 Okunma

Cevaplar

  • Sercan11 Kasım 2016

    Belirtilen kanallardan - sürat kargo- henüz dönüş yapmadı. Ürün tarafıma gönderilmiş olsa da Sürat Kargo işlem ücreti almayı ihmal etmedi. Kendi hatalarını henüz telafi etmiş değiller.

  • Sercan20 Ekim 2016

    Surat kargo gunlerce istegime cevap vermedi. Fakat şikayet vardan Emel hanim konuyla ilgilenip tüm gerekli bilgileri aktardi. Surecin kalan kisminin surat kargonun elinde olduğunu bildirdi. Kendilerine teşekkür ediyorum. Umarım surat kargo da ayni "suratte" sorunumu cozer.

  • Sürat Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Sercan D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön