Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Sürat Kargo İskenderun İste Şubesi Kargoyu Getirmiyor!

761görüntüleme
Gamze
Gamze 26 Kasım 2020 01:58

14.11.2020 tarihinde verdiğim sipariş hala ortalıkta yok. Kargo takibi yaptığımız zaman kuryeye verilmiş görünüyor ama gelen giden yok. 2 gün önce kargo tarafından arandım ve kargomun getireceği söylendi ama hala getirmediler. Üstelik şube hiçbir şekilde telefonlara cevap vermiyor. Madem cevap verilmeyecek o zaman oraya bir iletişim numarası koymayın kardeşim. 12 gündür kargo bekliyorum. Hala kargo devir görünüyor. 28360398 numaralı siparişim hala getirilmiyor. Parası ödendi. Hatay Belen'de oturuyorum. Belen'e teslim günü için tam iki kere dağıtım günü geçti hala ulaşmadı. Daha farklı mercilere başvurarak hakkımı arayacağım. 12 gün boyunca beklenmez. Belki bozulacak bir ürün aldım ve 12 gündür zaten bozulan bozuldu. Bu mağduriyeti kim çözecek?

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo26 Kasım 2020 07:53

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Gamze
Gamze26 Kasım 2020 18:04

Çok güzel kalıp cümleler ile cevap verilmiş ama benim sorunum çözülmedi. Kargom 12 gününde yine teslim edilmedi. Müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturmaktan ve kalıp cümleleri duymaktan yoruldumm. Benim sorunum çözülmedi. Bana yardımcı olmadınız. Bu mağduriyet nasıl çözülecek? Asla ve asla surat kargoyu gördüğüm an alışveriş yapmayacağım. Yurtiçi Kargo ile alışveriş yaptım 2 gün geçmeden ürün teslim edildi. Ama Sürat Kargo ne yardımcı oluyor ne şubesi ile iletişim kuruluyor hiçbir şekilde dönüş dahi yapılmıyor. Şubesine kendilerinin dahi arayarak ulaşamamayacaklarini söylüyorlar siz kendi şubenize ulaşamıyorsanız biz nasıl ulaşalım acaba? Müşteri hizmetlerindeki beyfe Di aynjn bunu söyledi. Biz şubemizi arayamıyoruz dedi. Siz arayamiyorsajz ben müşteri olarak ben nasıl arayayım?

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler