15 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3382556

Sürat Kargo İşinin Ne Olduğunu Bilmeyen Çalışan

13.07 tarihinde elime gelen kargomun içinden sipariş verdiğim ürünlerin faturasının yanlış nüshası alınmış. Bugün Pursaklar şubesini aradığımda M***p T*** isimli çalışan faturayı almak istiyorsam şubeye gitmem gerektiğini söyledi.


Çalışıyorum şubeye gelemem dediğimde, e biz de çalışıyoruz cevabını, ben de zaten iade işlemi için kargo firmasını çağıracağımı mümkünse faturanın iade nüshasının getirilmesini söylediğimde de bugün Akyurt'a servis çıkarmadıklarını söylediler.


Ama kargom var gelip almayacak mısınız dediğimde yoğunuz cevabını, daha sonra da e sizin işiniz bu dediğimde işimin ne olduğunu senden öğrenecek değilim cevabını aldım. Arkadaşın üslubu da benim burada bahsettiğim kadar hoş değildi.

Seda 90 Okunma

Cevaplar

  • Seda15 Kasım 2015

    Sürat Kargo bana boş bir mail göndererek artık herhangi bir sorunum olduğunda oradan kendileri ile iletişime geçebileceğimi söylediler... Umarım bu yola hiç ihtiyaç duymam.

  • Seda18 Temmuz 2015

    Müşteri ilişkileri sorumlularınız benimle irtibata geçtiğinde sorunumun çözülmesi için hiçbir şey yapmadı. Sadece şikayetiniz dikkate alınacaktor demekle yetindi. Kargoma ait olan yanlış fatura tarafıma iletilmiş değil. Sürat Kargo adının halkını vermiyor...

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Sayın Seda K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler