30 Mayıs 2016

Sürat Kargo İlgisizlik

Adıyaman'dan İstanbul'a evrak gönderildi tarafıma 26.05.2016 tarihinde 28.05.2016'da elime ulaşması gereken evraklar ulaşmadı ayrıca 30.05.2016 tarihinde sabah 8.30'dan beri Sultançiftliği şubesi aramaktayım ve telefona hiçbir şekilde cevap veren yok ve 0***** numaralı müşteri hizmetlerini aradığımda B*** K** isimli müşteri hizmetleri görevlisine daha olayı anlatmadan lafı ağzıma tıkarak takmayan bir ifadeyle ve sesini yükselterek beni terslemiştir simdi bu yapılan ismi? Ben B** K*** isimli şahıstan şikayetçiyim gerekenin yapılmasını talep ediyorum ve bir daha bu firmayla değil is yapmak önünden bile geçmeyeceğim.

Anıl 84 Okunma

Cevaplar

  • Anıl30 Mayıs 2016

    Surat kargodan Yasemin hanım tarafından aranip çok tatlı bir dille şikayetim ile ilgili bilgiler alındı ve sonucu bildirmek için tekrardan aranip konuyla alakalı bilgilendirildim bu ilgiden dolayı Yasemin hanıma teşekkür ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi30 Mayıs 2016

    Sayın Anıl G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön