21 Ekim 2015

Sürat Kargo İlgisizlik!!!

21/10/2015 günü Bursa sağlam surat kargo şubesini aradım ve kargom hakkında bilgi ve yardım istedim. Ne telefonu açan görevlinin ilgisizliği başından savarcasına konuşması hiç hoş değil. Şu unutulmama bu hizmeti bedava vermiyorsunuz.

Ümit 42 Okunma

Cevaplar

 • Ümit10 Kasım 2015

  Bu şubeniz yüzünden kargo yapmaya korkar oldum. Yine kargom gelmedi ve yine telefonlara bakan yok. Bu işi bedava yapmıyorsunuz anlamadım. Ama bundan sonra ne sürat kargoya ileti ne de bu firma ile çalışanlardan alışveriş yapmam.

 • Ümit09 Kasım 2015

  Öncelikle ben sizi tercih etmedim. Alışveriş yaptığım yer tercih etmiş. Ama bir daha mı asla.

 • Ümit07 Kasım 2015

  Bu şube yüzünden kargodan sıkıldım.

 • Sürat Kargo Temsilcisi21 Ekim 2015

  Sayın Ümit Cengiz G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön