08 Kasım
#12927850

Sürat Kargo İlgisizliği

GittiGidiyor'dan ürün satın aldım 1722161636733 kargo numarası ile ilgili firma ürünü 1 saat içerisinde Sürat Kargo ile kargoladı fakat Sürat Kargo kargoyu 3 gündür elinde tutuyor fakat teslim etmiyor mahmutbeyden verilen kargo İkitelli aktarmaya gitmiş fakat 3 gündür orada ve 9 km lik 10 dakikalık mesafe olan bahçeşehirdeki evime teslim edilmiyor! Tam bir rezillik gördüğüm en kötü kargosunuz, alışverişlerimde firmalar Sürat Kargo ile anlaşmalı ise özellikle alışveriş yapmayacağım! Bilgilendirme mesajı dahi atmıyor lar! İnsanlar sizi evde beklemek zorundamı her gün bu kadar amatör, iş becerisinden uzak bir firma görmedim!

Burçin Burçin 1.048 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Burçin12 Kasım

    Çok yardımcı oldunuz gerçekten 10 dakikalık yolu getirmediniz İstanbul içinde kargo Malatya'ya Diyarbakır'a gitti pesss! Yanlışlığın amatörlüğün bukadarı, iletişime geçiceklermiş arayan soran yok otomatik cevap, hangi firmalar sizinle çalışıyor ise hepsine şikayette bulunacağım Türkiye in en kötü kargosu Sürat Kargo! İstanbul içi yapılamayan teslimat yanlışlıkla Diyarbakır'a gitmiş pessss!

  • Sürat Kargo Temsilcisi08 Kasım

    Sayın BURÇIN D , Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler