Sürat Kargo İlçeye Dağıtımı Sorunu

Merve Merve06 Ağustos 22:58

Konya Doğanhisar ilçesinde ikamet etmekteyim. Sürat Kargo'nun Konya Akşehir şubesine gelen kargolar için Doğanhisar ilçesinde bulunan adreslere dağıtım olmamasına rağmen kargoları kabul etmektedir. 

Buna ek olarak dağıtımın olmadığı hususunda herhangi bir bilgi verilmediği gibi bilgi almak için şube ile iletişim kurmak da mümkün olmamaktadır. Bu durum bir çok siparişimde beni mağdur etmiş bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerine es kaza ulaştığımda ise geri dönüş olacağı söyleniyor fakat bu süreçte çoktan ürünüm iade edilmiş olmaktadır. Bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 07 Ağustos 08:08

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler